breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Козачок» здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».


Розпаковуйте та перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і залишивши відділення, Ви погоджуєтесь з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий та справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і у разі пошкодження лише вони Вам сплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у разі пред'явлення претензії під час огляду, не залишаючи відділення! Наш магазин не компенсує та не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями!!!


Терміни повернення та обміну

  • Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
  • Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.


Умови повернення товарів належної якості:


  • Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або за іншими причин не може бути використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки.
  • Обмін товару належної якості провадиться: якщо він не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд; споживчі властивості, пломби, ярлики; розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Роз'яснення: Товарний вигляд: Новий товар реалізується із заводськими захисними плівками, це є одним із факторів визначення товарного вигляду.
  • Покупець повинен пам'ятати, що не рекомендується пошкоджувати елементи упаковки! Також повинні бути відсутні потертості та подряпини на виробі. Умови обміну/повернення товару неналежної якості Стаття 8.
  • Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»: У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач у порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати: пропорційного зменшення ціни; безоплатного усунення недоліків товару у розумний термін; відшкодування витрат усунення недоліків товару. Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, яке відповідає вимогам споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання.
  • Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто чи через свого представника.


Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.